Olin má své První narozeniny

09.01.2024

Tak tedy šťastnou cestu Oline! První narozeniny u Tygřích mláďat znamenají, že výcvik je u konce a dál už musí jít sami. Bez Tygří Mámy. Je to kluk! Potřebuje najít své místo ve světě, svou sílu i nadání a poslání už zná. Vydejte se po jeho stopách na www.tygrikovaletka.com a my mu budeme držet s ostatními plyšáky palec doma i na mezinárodním teritoriu. 

Protože tam, kam je přineseno Světlo, tam tma ustupuje potichu a bez boje. Olin dostal na cestu jako dárek nového Strážce a novou porci Světla. Proto, kdo se jej pokusí o to Světlo připravit, sám tím své světlo ztratí. Takový je Zákon Jednoty našeho Království, odkud Olin pochází, protože zde byl stvořen a vycvičen jako Nebeský Rytíř!

Finále Letecké školky 2017-2025 je blízko. My zůstaneme doma v České republice a pomůžeme nejen plyšákům, ale dalším průvodcům k podobnému úspěchu, jaký předvedli Roman s Pytlákem. 

Letecká školka a její Tygříkova letka dokončí svých prvních 9let a nejen Olin se do roku 2025 stane legendou. Zatím je jediný, kdo dokázal oficiálně získat 21 hvězdičku a nyní jsou na řadě další plyšáci. To proto, aby jsme mohli otevřít nový ročník Letecké školky 2026-2035 pro OK-Strážce a mohli hledat nových 1000dětí nejen do Českého profesionálního letectví. 

Hodně štěstí všem, kdo jdou stejným směrem.

Máma Tygřice & smečka 

© 2023 Tygříkova letka. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!