Letecká školka 2017-2025

31.12.2023

Vstoupíme do sezóny č.8. Profíci & Snílci. Přichází čas odtajnit výzkum, který probíhal od roku 2012 a byl čistě nekomerční, nevýchovný a dokonce ani nemohl být charitativní. Jednoduše a bezpečně hravý! Klikni na obrázek...

Šlo o to dokázat, že jeden člověk se svým max. 8 členným týmem, dokáže na svém letišti a navíc společně s kolegy v jiném aeroklubu zabavit 1000 dětí ročně! A hledat dalších 100 míst, kde to dokážou také a pak je všechny dostat do hry, která nebude stát jednu nadšenou rodinu víc, než nejjednodušší pilotní výcvik! 

Vstupujeme do sezóny 2024, kdy všem klubům, organizacím, asociacím, firmám, školám lze tenhle holčičí trik s plyšovými maskoty a zvířaty představit. Vznikne pro tento účel pracovní skupina, která zkušenosti z letecké školky bude postupně předávat dalším rodinám a letištím. Proč? Protože to je DÁREK ke 100.letům létání v Československu a Hledání 1000 nových dětí, co rády letí = 1.000.000 skvělých nápadů pro TEĎ A TADY i pro budoucnost! My jsme to bohatství československého letectví za 100let jeho existence a je potřeba najít následovníky!

Historii už nezměníme. Leda jí zas někdo převypráví jinak, než tak, jak si jí ve svých 50-90.letech ještě pamatujeme osobně! Muzejníci & historici jsou realisté a pragmatici, kteří se přece nemýlí! Mají důkazy. My máme ovšem fantazii, víru, sílu a naději, že své děti lze ochránit a ještě mnohému naučit. 

© 2023 Tygříkova letka. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!