Náš tým
Míša Michaela Machartová

Jsem Míša. Tvůrce, učitelka, mentorka, vizionářka a kdysi taky Mistr světa. Taky letecká inspektorka pro nejlehčí létající stroje. Najdeš mě v Království vzduchu, kde jsem pohádkovou Královnou Tříkolkou I. a Ministryní pro Povětří.  

Jsem Tygří agent, protože jsem máma Tygřice. Hledám, cvičím, trénuji a cestuji za talentovanými dětmi, juniory a létajícími plyšáky. Učím dospělé si znovu hrát, učit se učit, trénovat a inspirovat novou generaci profesionálů pro letectví.

Létám už dlouho. Narodila jsem se totiž do letecké rodiny a baví mě si hrát a objevovat, jak ještě jinak zkusit létání. Pracuji na získání čtyř posledních hvězdiček. Zeptej se na cestu Větru a 4 živlů. Dovedou Tě za mnou.

www.michelamachartova.cz 

Tygří agenti

Jsou to Olinovi přátelé. Letečtí profesionálové. Letečtí a létající rodiče. Piloti, učitelé, koordinátoři, náčelníci letišť, muzejníci, majitelé hangárů, technici i konstruktéři. 

Získávají od Olina zkušenosti a jejich úkolem je Ti pomáhat v získávání hvězdiček do tvého leteckého zápisníku. Poznají Tě podle tvého plyšáka, padáčku a zápisníku. Padáček si před prvním letem vyrobíš se svými rodiči a nebo Ti s jeho výrobou pomůžeme.

Máš na setkání s nimi celý rok. Můžeš využít letecký kalendář a letové počasí, aby se tvůj plyšák mohl s nimi svézt v letadle. Nebo se poprvé přiblížit k jejich strojům.

Najdeš je na dětských leteckých akcích, v leteckých školách, klubech, na letištích a muzeích. Seznam průběžně aktualizujeme a časopis Flying Revue má pro Tebe letecký kalendář.

Tygří děti

To jsou děti z letecké školky, které se pomocí létajících plyšáků, padáčků, draků a modelů od svého dětství učí o základních fyzikálních zákonech, meteorologii a pravidlech létání i života na letištích, aeroklubech, na kopcích i mezi různými leteckými odbornostmi.

Nejzkušenějším je Vítek a Vojta, který se narodili u letiště a bydleli od malička přímo na letišti. Oba mají své rodiče letecké instruktory a inspektory. Během jejich dětství se přidala Laura a další kamarádi z letiště i okolí. Jejich zkušenost je autentická a celý program byl otestovaný s nimi, protože si dělali jako junioři a děti instruktory navzájem.

Zápisník je rodinná kronika 4 generace létajících dětí. Padáček je symbolický i praktický pomocník letecké školky i Tygříků, protože v jejich rodinách bylo odzkoušeno 13 různých druhů padákové techniky, včetně raketového systému a spolupráce s Armádou České republiky na vývoji nových technologií, včetně dronů. 

Nyní už jsou ve věku, kdy plyšáci nejsou tak důležití jako dřív. Díky nim však známe způsob a metodiku hry Aero Junior na 21 hvězdiček, kterou učí Tygříkova letka i další děti a letce!

© 2023 Tygříkova letka. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!